Відео матеріали

Фахівці "ЕНЕРА СУМИ" розповіли, хто і з яких причин може залишитися без електроенергії

Жителі Сумщини заборгували ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» більше 70 мільйонів гривень і це лише з 1 січня 2019 року. У липні компанія вимушена почати застосовувати заходи щодо недопущення безоплатного використання електроенергії. Кому і за яких умов можуть припинити електропостачання і як споживачам уникнути відключення – у нашому матеріалі.

 

Test line

З 1 липня стартував повномасштабний запуск нового ринку електроенергії

Про запуск нової моделі ринку з 1 липня 2019 року, основні зміни та їх вплив на споживачів - у актуальному інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак.
Test line

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак. Про нову інформацію у платіжках, невикористані субсидії та пеню за несвоєчасну оплату за спожиту електроенергію - у матеріалі журналістів "ATV".

Test line

Споживачі мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"

Більше 4 тисяч жителів Сумщини вже зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ "ЕНЕРА СУМИ". Детальніше про те, як споживачу створити власний обліковий запис і які функції нового онлайн-сервісу - у сюжеті кореспондентів "Академ TV".

 

Test line

Працівники ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» долучилися до екологічного флешмобу

Співробітники ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» взялися за упорядкування зеленої зони по вулиці Ремісничій. Працівники постачальної компанії озброїлися граблями та рукавицями і вийшли на весняне генеральне прибирання. Як це було - у сюжеті кореспондентів телеканалу "ATV"

 

Test line

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» долучилось до флешмобу #Trashtag

Всесвітній флешмоб #Trashtag набирає обертів. До популярного челенджу у Сумах долучилось і товариство «ЕНЕРА СУМИ». Як пройшла еко-акція – у сюжеті журналістів телеканалу "СТС".

 

Test line

На що варто звернути увагу в березневих платіжках за електроенергію

Як розраховуватися за спожиту електроенергію із новим постачальником, чи вказані пільги в березневих платіжках і яку суму платити субсидіантам – про це розповіли фахівці ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

 

Test line

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак

Директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак розповіла про те, як змінився зовнішній вигляд платіжок і як оплачувати рахунки за спожиту електроенергію.

 

Test line

Нова ера в енергетиці

Новий постачальник і нові рахунки. З січня електроенергію жителям Сумщини постачає компанія "ЕНЕРА СУМИ". Чи змінилися тарифи, як укласти новий договір і платити за світло та де отримати консультації з питань електропостачання? Відповіді – у сюжеті.