Відео матеріали

Актуальне інтерв'ю

Про нові сервіси і послуги, які "ЕНЕРА СУМИ" запроваджує для зручності клієнтів, а також про способи вирішення питань, що стосуються електропостачання - у актуальному інтерв'ю.

 

Test line

Як запровадження IBAN вплине на споживачів електроенергії

Банки відкривають клієнтам нові рахунки в міжнародному стандарті IBAN. Для України IBAN складається із двох літер та 27-ми цифр. У зв’язку з цим зміняться розрахункові рахунки для оплати за спожиту електроенергію. Що треба знати споживачам електроенергії - дивіться у сюжеті.

Монетизація пільг: як пільговикам розраховуватися за світло

У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".
У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".Test line

Фахівці "ЕНЕРА СУМИ" розповіли, хто і з яких причин може залишитися без електроенергії

Жителі Сумщини заборгували ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» більше 70 мільйонів гривень і це лише з 1 січня 2019 року. У липні компанія вимушена почати застосовувати заходи щодо недопущення безоплатного використання електроенергії. Кому і за яких умов можуть припинити електропостачання і як споживачам уникнути відключення – у нашому матеріалі.

 

Test line

З 1 липня стартував повномасштабний запуск нового ринку електроенергії

Про запуск нової моделі ринку з 1 липня 2019 року, основні зміни та їх вплив на споживачів - у актуальному інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак.
Test line

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак. Про нову інформацію у платіжках, невикористані субсидії та пеню за несвоєчасну оплату за спожиту електроенергію - у матеріалі журналістів "ATV".

Test line

Споживачі мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"

Більше 4 тисяч жителів Сумщини вже зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ "ЕНЕРА СУМИ". Детальніше про те, як споживачу створити власний обліковий запис і які функції нового онлайн-сервісу - у сюжеті кореспондентів "Академ TV".

 

Test line

Працівники ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» долучилися до екологічного флешмобу

Співробітники ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» взялися за упорядкування зеленої зони по вулиці Ремісничій. Працівники постачальної компанії озброїлися граблями та рукавицями і вийшли на весняне генеральне прибирання. Як це було - у сюжеті кореспондентів телеканалу "ATV"

 

Test line

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» долучилось до флешмобу #Trashtag

Всесвітній флешмоб #Trashtag набирає обертів. До популярного челенджу у Сумах долучилось і товариство «ЕНЕРА СУМИ». Як пройшла еко-акція – у сюжеті журналістів телеканалу "СТС".

 

Test line

На що варто звернути увагу в березневих платіжках за електроенергію

Як розраховуватися за спожиту електроенергію із новим постачальником, чи вказані пільги в березневих платіжках і яку суму платити субсидіантам – про це розповіли фахівці ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

 

Test line