Сумчани можуть платити за спожиту електроенергію в Сумському центрі обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»

У Сумському центрі обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» відтепер працює термінал самообслуговування АТ «ПриватБанк». Це дозволить споживачам швидко і просто оплатити рахунки за електричну енергію і в разі потреби на місці отримати консультацію фахівців ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

У Сумському ЦОК відтепер працює термінал

Також платіжними терміналами обладнані ЦОКи у Конотопі, Шостці, Охтирці та Ромнах.

Крім рахунків за електричну енергію при бажанні можна сплатити й за інші комунальні послуги.

У Сумах ЦОК розташований за адресою: вул. Реміснича, 35. Прийом проходить без перерви з понеділка по п’ятницю з 7:30 до 18:00, а також у суботу з 7:30 до 16:00. Графіки та адреси усіх Центрів обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» доступні на нашому сайті.

Нагадаємо, оплачувати рахунки спожиту електричну енергію можна, як і раніше – в банках, у відділеннях Укрпошти та через інтернет.

Особові рахунки, якими всі користувалися в «Сумиобленерго», не змінилися. Нові лише реквізити постачальника. Коли при оплаті Ви обираєте ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», ці дані відображаються автоматично.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується протягом 5 робочих днів з моменту отримання, але не пізніше 20 числа місяця, який іде за розрахунковим. Такі вимоги Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Шановні споживачі, будь ласка, своєчасно сплачуйте за надані послуги і у Ваших оселях завжди буде світло!