Інформаційне питання: ситуацію щодо відключення телевеж Сумської філії Концерну РРТ від електропостачання обговорили в облдержадміністрації

У зв’язку з тим, що заборгованість Сумської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення у Білопіллі за 2 місяці досягла понад 400 тисяч гривень, ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" подала до ПАТ "Сумиобленерго" заявку на відключення об’єкта від електропостачання. Про це директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак повідомила під час апаратної наради при голові Сумської облдержадміністрації.

Апаратна нарада при голові Сумської ОДА

4 березня 2019 року ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" направила звернення до ПАТ "Сумиобленерго", яке, в свою чергу, попередило Сумську філію Концерну РРТ у Білопіллі про загрозу знеструмлення.

Відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії відключення від електропостачання СФ Концерну РРТ у Білопіллі відбулося 20 березня. Протягом 2 днів, а саме 22 березня, після погашення заборгованості електропостачання об’єкта було відновлено.

Аналогічна ситуація склалася і з Тростянецькою вежею СФ Концерну РРТ. Електропостачання теж відновили після сплати боргу в сумі більше 400 тисяч гривень.

Директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак

На 28 березня заплановано відключення Шосткинської телевежі, заборгованість якої, враховуючи березень місяць, становить 595 тисяч гривень. А на 3 квітня -  відключення Сумської радіотелевізійної передавальної станції, що заборгувала 337 тисяч гривень. Крім того, наразі постає питання заборгованості СФ Концерну РРТ за березень. Білопільська і Тростянецька РТПС вже на сьогодні повинні сплатити більше 171 тисячі гривень та понад 167 тисяч гривень відповідно, - резюмувала директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак.

Тож, керівництво ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" закликає споживача віднайти кошти і погасити заборгованість, аби у подальшому не виникало непорозумінь!