Як сплатити за спожиту електричну енергію?

У лютому поточного року Ви отримаєте рахунки від нового постачальника – ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». У них буде вказана сума до сплати за спожиту в січні електроенергію з відображенням вартості за постачання і розподіл. Згідно з Постановою НКРЕКП №220 від 26. 02. 2018 року, тарифи для побутових споживачів залишаються незмінними.

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» використовує кілька зручних способів для можливості оплати рахунків:

  1. у банківських відділеннях АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк», АТ «Банк Грант Шостка», АТ «Банк Грант Суми», АТ «Полтава Банк», АТ «Акцент Банк», АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» або скористатися платіжними терміналами даних банківських установ;
  2. у відділеннях зв’язку ПАТ «Укрпошта»;
  3. через «Приват24» (інструкцію для сплати за допомогою цього сервісу додаємо).

Номери Ваших особових рахунків залишилися незмінними. Змінилися лише реквізити постачальника. Знайти їх можна на сайті компанії або в рахунках на оплату електроенергії, які надійшли чи надійдуть Вам від ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» у лютому за спожиту в січні електроенергію.

Новим споживачам, які не мають особових рахунків, треба укласти договір із розподільчою компанією ПАТ «Сумиобленерго» і з постачальником ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Для цього потрібно звернутися у найближчі філії ПАТ «Сумиобленерго» і Центри обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Якщо Ви сплачували попередньому постачальнику рекомендований платіж,  підстав для хвилювання немає: у грудні 2018 року за заявами споживачів ПАТ «Сумиобленерго» перерахувало кошти на рахунок зі спеціальним режимом використання ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Такі заяви отримали усі споживачі електричної енергії в Сумській області.

Якщо Ви не встигли повернути підписану заяву на перерахування коштів попередньому постачальнику, протягом лютого її можна принести у найближчу до Вас філію ПАТ «Сумиобленерго».

Непобутовим споживачам електроенергії, які мають переплату, варто звернутися до ПАТ «Сумиобленерго» щодо перерахування коштів за електроенергію на рахунок ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Шановні споживачі електричної енергії! Оплачувати рахунки за спожиту електричну енергію необхідно до 20-го числа кожного місяця. Будь ласка, вчасно розраховуйтеся за надані послуги. Адже це запорука стабільного електропостачання!