Відео матеріали

У лютому жителі Сумщини отримають рахунки за електроенергію із застосуванням нового тарифу

Test line

Уряд встановив фіксовану ціну для населення. Її затверджено постановою КМУ № 1325 від 28 грудня 2020 року. Скільки платитимуть жителі Сумської області за світло, коли отримають нові платіжки і хто може претендувати на компенсацію від держави – розповіли у енергопостачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ". 

Уряд запровадив компенсації для кількох категорій споживачів електроенергії

Test line

 

Про механізм відшкодування додаткових витрат, що виникли у зв'язку зі встановленням фіксованої ціни на електроенергію та скасування пільгового тарифу - в матеріалі журналістів ТРК "Відікон"

 

"ЕНЕРА СУМИ" інформує споживачів про тарифні зміни, що діють з 1 січня 2021 року

Під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина ЛОШАК розповіла, скільки побутові споживачі платитимуть за 1 кВт∙год, коли жителі Сумщини отримають рахунки із застосуванням нової ціни і як розраховуватимуться власники зонних приладів обліку. Детальна інформація - у програмі "На тему дня".

 

Test line

"ЕНЕРА СУМИ" привітала вихованців Конотопської школи-інтернату з початком нового навчального року

Test line

"ЕНЕРА СУМИ" - компанія, що підтримує традиції доброчинства. До Дня знань енергетики приготували подарунки для вихованців Конотопської санаторної школи-інтернату. Подробиці - у репортажі знімальної групи телеканалу "AкадемTV"

 

Про роботу "ЕНЕРА СУМИ" під час карантину у програмі "Тема дня"

Test line

Директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак розповіла в ефірі UA:Суми про роботу електропостачальної компанії в умовах карантину, обслуговування споживачів у дистанційному режимі та онлайн-сервіси для здійснення платежів і передачі показників лічильників електроенергії. 

Співробітники "ЕНЕРА СУМИ" поповнили лави донорів

Test line

Напередодні Світлого Христового Воскресіння Сумський обласний центр служби крові організував благодійну акцію "Великоднє диво". У такий спосіб прагнуть забезпечити потреби міських лікарень у компонентах крові та сформувати резерв на травневі свята. На заклик підтримати доброчинну справу відгукнулися і працівники "ЕНЕРА СУМИ". Подробиці - в матеріалі кореспондентів Телекомпанія СТС.

 

 

Як сплатити за світло онлайн і отримати консультацію дистанційно?

Test line

"ЕНЕРА СУМИ" інформує споживачів про те, як оплатити рахунки за світло онлайн і дистанційно отримати консультацію з питань, що стосуються постачання електроенергії.

 

Актуальне інтерв'ю

Про нові сервіси і послуги, які "ЕНЕРА СУМИ" запроваджує для зручності клієнтів, а також про способи вирішення питань, що стосуються електропостачання - у актуальному інтерв'ю.

 

Test line

Як запровадження IBAN вплине на споживачів електроенергії

Банки відкривають клієнтам нові рахунки в міжнародному стандарті IBAN. Для України IBAN складається із двох літер та 27-ми цифр. У зв’язку з цим зміняться розрахункові рахунки для оплати за спожиту електроенергію. Що треба знати споживачам електроенергії - дивіться у сюжеті.

Монетизація пільг: як пільговикам розраховуватися за світло

У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".
У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".Test line