Відео матеріали

"ЕНЕРА СУМИ" привітала вихованців Конотопської школи-інтернату з початком нового навчального року

Test line

"ЕНЕРА СУМИ" - компанія, що підтримує традиції доброчинства. До Дня знань енергетики приготували подарунки для вихованців Конотопської санаторної школи-інтернату. Подробиці - у репортажі знімальної групи телеканалу "AкадемTV"

 

Про роботу "ЕНЕРА СУМИ" під час карантину у програмі "Тема дня"

Test line

Директор ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Ірина Лошак розповіла в ефірі UA:Суми про роботу електропостачальної компанії в умовах карантину, обслуговування споживачів у дистанційному режимі та онлайн-сервіси для здійснення платежів і передачі показників лічильників електроенергії. 

Співробітники "ЕНЕРА СУМИ" поповнили лави донорів

Test line

Напередодні Світлого Христового Воскресіння Сумський обласний центр служби крові організував благодійну акцію "Великоднє диво". У такий спосіб прагнуть забезпечити потреби міських лікарень у компонентах крові та сформувати резерв на травневі свята. На заклик підтримати доброчинну справу відгукнулися і працівники "ЕНЕРА СУМИ". Подробиці - в матеріалі кореспондентів Телекомпанія СТС.

 

 

Як сплатити за світло онлайн і отримати консультацію дистанційно?

Test line

"ЕНЕРА СУМИ" інформує споживачів про те, як оплатити рахунки за світло онлайн і дистанційно отримати консультацію з питань, що стосуються постачання електроенергії.

 

Актуальне інтерв'ю

Про нові сервіси і послуги, які "ЕНЕРА СУМИ" запроваджує для зручності клієнтів, а також про способи вирішення питань, що стосуються електропостачання - у актуальному інтерв'ю.

 

Test line

Як запровадження IBAN вплине на споживачів електроенергії

Банки відкривають клієнтам нові рахунки в міжнародному стандарті IBAN. Для України IBAN складається із двох літер та 27-ми цифр. У зв’язку з цим зміняться розрахункові рахунки для оплати за спожиту електроенергію. Що треба знати споживачам електроенергії - дивіться у сюжеті.

Монетизація пільг: як пільговикам розраховуватися за світло

У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".
У листопаді споживачі електроенергії, яким гарантовані знижки на оплату комунальних послуг, отримають рахунки без відображення пільг. Пов’язано це із монетизацією, що розпочалася з 1 жовтня. Як пільговикам платити за світло – розповіли у постачальній компанії "ЕНЕРА СУМИ".Test line

Фахівці "ЕНЕРА СУМИ" розповіли, хто і з яких причин може залишитися без електроенергії

Жителі Сумщини заборгували ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» більше 70 мільйонів гривень і це лише з 1 січня 2019 року. У липні компанія вимушена почати застосовувати заходи щодо недопущення безоплатного використання електроенергії. Кому і за яких умов можуть припинити електропостачання і як споживачам уникнути відключення – у нашому матеріалі.

 

Test line

З 1 липня стартував повномасштабний запуск нового ринку електроенергії

Про запуск нової моделі ринку з 1 липня 2019 року, основні зміни та їх вплив на споживачів - у актуальному інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак.
Test line

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак

Актуальне інтерв'ю з директором ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Іриною Лошак. Про нову інформацію у платіжках, невикористані субсидії та пеню за несвоєчасну оплату за спожиту електроенергію - у матеріалі журналістів "ATV".

Test line