Рахунки за спожиту в квітні електроенергію: нова інформація у платіжках

Не сплатили за спожиту електроенергію або розрахувалися несвоєчасно? «ЕНЕРА СУМИ» нагадує про заборгованість, яка обліковується за Вашим особовим рахунком.

Малюнок 1

Додатковий рядок, в якому вказана сума боргу, розміщений у нижній частині платіжки. У такий спосіб постачальна компанія наголошує на необхідності вчасного розрахунку за використану електроенергію і повідомляє про можливість застосування заходів щодо недопущення безоплатного споживання електроенергії.

Увага! Це не попередження про припинення електропостачання, рядок є суто інформаційним. Про знеструмлення боржників інформують додатково, окремим листом, у якому вказується конкретна дата відключення.

Також у платіжках подана довідкова інформація про способи зв’язку з фахівцями Інформаційно-консультаційного центру ПАТ «Сумиобленерго», що створений для вирішення спірних питань, які стосуються РОЗПОДІЛУ електроенергії, тобто технічного напрямку.

Малюнок 2

Розв’язання суперечностей, які стосуються питань електропостачання, належить до компетенції Інформаційно-консультаційного центру ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Малюнок 3

Крім того, «ЕНЕРА СУМИ»  інформує споживачів про можливість реєстрації у особистому кабінеті. Це зручний веб-сервіс, який дозволяє слідкувати за нарахуваннями і оплатами, подавати покази лічильника електроенергії та переглядати і роздруковувати рахунки.

Нині діє кілька способів оплати рахунків за електроенергію: через платіжні термінали, у банківських і поштових відділеннях, за допомогою сервісів «Portmone», «Easy Pay» і додатків «Приват24», «Ощад24/7», «АБанк24».

При цьому не обовязково чекати паперову платіжку. При оплаті варто вказати особовий рахунок - сума до сплати відображається автоматично. Також нарахування можна переглянути в особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».