"ЕНЕРА СУМИ" підтримала благодійну ініціативу "Поділися життєвою енергією – здай кров"

Працівники "ЕНЕРА СУМИ" приєдналися до акції благодійної здачі компонентів крові, яку організувала профспілкова організація АТ "Сумиобленерго".

Співробітники електропостачальної компанії вже не вперше стають донорами. Напередодні Великодня допомагали забезпечити потреби лікарень і створити резерв на травневі свята. Цього разу поповнили банк компонентів крові, який буде використаний на лікування колег.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Дуже важливо систематично поповнювати запас компонентів крові, який за першої необхідності направлять для порятунку наших колег. Енергетики Сумщини – це міцна родина, ми не тільки працюємо разом, щоб забезпечити стабільне електропостачання кожної оселі, а й підтримуємо один одного в складних життєвих ситуаціях. Саме тому я відгукнулася на заклик поділитися життєвою енергією, - говорить головний адміністратор Сумського центру обслуговування клієнтів ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Тетяна КУЗЬМЕНКО.

Енергетики говорять, якщо раз відвідав Сумський обласний центр служби крові, то обовязково прийдеш сюди знову.

6

 

7

 

8

 

9

 

У медустанові створено надзвичайно комфортні умови для донорів. Тут дбають і про безпеку відвідувачів, і про створення доброзичливої атмосфери. Зокрема, перед донацією проводять необхідні експрес-аналізи та лікарський огляд, консультація терапевта є обов’язковою. Під час карантину слідкують ще й за дотриманням дистанції, щоб орієнтуватися було зручніше на підлозі є спеціальні наліпки. Безпосередньо перед забором крові пригощають солодким чаєм і печивом, що допомагає налаштуватися на позитивний лад. Я здаю компоненти крові вдруге і планую підтримувати донорський рух регулярно, - розповідає інженер відділу по роботі з споживачами електроенергії ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Аліна ПРИХОДЬКО. 

 

Зараз українці проходять певний іспит на згуртованість, здатність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. І сумчани, мешканці області, в тому числі енергетики, довели, що можуть у кризовий момент максимально мобілізуватися і виконати таку надважливу місію, як донорство. Донорство єднає і об'єднує. Рятуймо разом!, - наголошує координатор донорського руху СОЦСК Олена ГЕРЕНКО.

Адміністрація ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" висловлює щиру вдячність усім донорам, які проявили небайдужість і долучилися до благодійної акції "Поділися життєвою енергією – здай кров".