Побутовим споживачам

Сплачуй без турбот: у особистий кабінет споживача електроенергії додано нову функцію

У сервісі "E-Svitlo" тепер доступна послуга автоматичної оплати рахунків. Як її підключити і чому це зручно – розповідаємо у матеріалі. 

Їх називають безакцептними. Один раз налаштували, далі вони виконуються автоматично, без обов'язкового підтвердження. Нова послуга значно економить час, підключайте і більше не переймайтеся, чи вчасно розрахувалися за спожиту електроенергію.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Щоб оформити підписку на автоматичну оплату рахунків ТОВ "ЕНЕРА СУМИ", потрібно авторизуватися у сервісі "E-Svitlo", перейти на сторінку "Сплатити" і скористатися функцією . Далі маєте підтвердити, що погоджуєтеся з умовами Угоди користувача.

У подальшому  кошти списуватимуться автоматично з картки, яку вказав споживач, за індивідуально налаштованим календарем. Клієнт самостійно встановлює день оплати. Можна обрати один із трьох варіантів: 12, 16 або 20 число. Сума відповідатиме фактичним нарахування за використану електроенергію.

Для того, щоб активувати функцію необхідно:

До слова, щомісячно ви отримуватимете нагадування про те, що відбудеться автоматичне списання коштів за спожиту електроенергію.

ЯК ПРИПИНИТИ ДІЮ ПОСЛУГИ?

Після входу в акаунт особистого кабінету споживача електроенергії, на сторінці "Сплатити" обрати опцію "Скасувати автоплатіж". У діалоговому вікні, яке відкриється, обрати "Так", якщо остаточно вирішили відмовитися від щомісячного списання коштів за електроенергію.

Після цього потрібно оплачувати рахунки в звичайному режимі одним зі зручних для вас способів. Наприклад, у мобільних додатках банків, через системи онлайн-розрахунків, у касах поштових або банківських відділень. Якщо залишились питання, пишіть на електронну пошту info@sm.enera.ua або телефонуйте за номером (0542) 660 979 (код 623).

24.05.2023

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет