Побутовим споживачам

Світло за бонуси: як працює сервіс "Енергопремія"?

Замовляй книги, гаджети, одяг або продукти в онлайн-магазинах і отримуй кешбек на оплату електроенергії. ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" пропонує споживачам скористатися новою послугою "Енергопремія".

Що робити?

Сервіс "Енергопремія" – програма лояльності для споживачів електроенергії. З кожної покупки у магазинах-партнерах клієнти ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" можуть отримати до 15% кешбеку. А потім оплатити цими коштами рахунки за електроенергію.

Нині компанія співпрацює з понад 50 інтернет-магазинами і постійно залучає до участі в енергетичному проєкті нових партнерів.   

На сайті "Е-премія" є перелік учасників проєкту з активними лінками на їхні онлайн-платформи, де кожен знайде щось для себе: від товарів для всієї родини до квитків на міжнародні автобусні перевезення чи ювелірних прикрас. Купуєте те, що вам треба, частина витрачених коштів за певних умов може бути зарахована на ваш особовий рахунок у ТОВ "ЕНЕРА СУМИ". Сума накопичених бонусів відображається у особистому кабінеті "E-Svitlo". У цьому ж сервісі можна сплатити за світло.

Як зауважують фахівці ТОВ "ЕНЕРА СУМИ", сервіс "Енергопремія"– зручний і вигідний, адже дозволяє вчасно розраховуватися за електроенергію без зайвих витрат.

15.05.2024

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет