Діяльність компанії

Світло для воїнів: сумські енергетики виготовляють окопні свічки

Працівники ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" взялися виготовляти окопні свічки для українських захисників. Спершу організували збір коштів для придбання парафіну. Паралельно акумулювали вторсировину - порожні консервні банки.

Тришаровий гофрований картон ріжемо на смужки, скручуємо сотами вверх і вкладаємо у бляшанки. Всередину вставляємо невеликий шматок, який виконуватиме функцію гніту. Потім треба перетопити парафін і залити його у підготовлені ємності. Ми закупляли сировину, але можна використовувати залишки свічок, - ділиться технологією економіст І категорії фінансово-економічного відділу ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Наталя КИСІЛЬ.   

Окопні свічки допомагають організувати побут бійців на передовій. Це два в одному – і світло, і тепло. 

Окопні свічки використовують для освітлення бліндажів. Їм не страшний вітер, дощ чи сніг. Вони дозволяють розпалити багаття навіть з вологої деревини.  А ще воїни можуть зігрітися, просушити одяг, приготувати гарячі страви, закип’ятити воду на чай або каву, розігріти їжу. Для життя у польових умовах – те, що треба, - говорить інженер ІІ категорії із забезпечення закупівель відділу по роботі на конкурентному ринку ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" Галина СЕРЖЕНКО.

Cпівробітники ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" зробили близько сотні свічок. Їх уже передали на передову. Волонтери кажуть, що на ці вироби чималий попит, особливо напередодні зими, тому пропонують усім небайдужим долучатися до підтримки армії.  

20.09.2022

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет