Діяльність компанії

Чому важливо сплачувати за електроенергію під час війни?

ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" працює, аби постачати електроенергію в оселі жителів Сумщини та підприємства у різних куточках України. Дбають про це не тільки співробітники компанії, а й споживачі. Тож Ваш сплачений рахунок за електричну енергію — це підтримка належної життєдіяльності тилу та внесок у Перемогу України!

Вчасні платежі від населення – це "кисень", який впливає на забезпечення безперебійного електропостачання як для мешканців області, так і для життєдіяльності підприємств критичної інфраструктури.

Електрична енергія є важливим елементом Вашого повсякденного життя. Вона потрібна для освітлення, обігріву, охолодження, приготування їжі та інших життєвих потреб. Сплата за електроенергію допомагає забезпечити цільове і стабільне постачання, зменшуючи негативний вплив війни на громадян.

Під час війни держава подбала, щоб українцям не нараховували пеню та продовжили постачати електричну енергію. Проте це не слід сприймати, як дозвіл не проводити оплату. Накопичення заборгованості може призвести до подальших проблем для самого боржника, таких як розірвання договору та передача справи до суду. За таких умов на споживача будуть покладені додаткові витрати: судовий збір і витрати органів, які здійснюють примусове виконання судових рішень тощо.

Також, якщо у вас складна життєва ситуація і ви маєте заборгованість за спожиту електричну енергію, то зверніться до найближчого центру обслуговування клієнтів, де є змога укласти договір про реструктуризацію боргу. Згідно звернення одразу будуть визначені строки та щомісячний розмір платежів для погашення заборгованості.

Під час воєнного стану сумські енергетики, працюючи в складних умовах, закликають вчасно розраховуватися за надані послуги. Сплатити за спожиту електричну енергію Ви можете в особистому кабінеті «E-Svitlo», у платіжних терміналах і через мобільні додатки банків тощо.

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» вдячне кожному споживачу, який вчасно розраховується за постачання електроенергії! Разом до Перемоги!

05.10.2023

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет