Інформація про компанію

«ЕНЕРА СУМИ» - надійне постачання енергоресурсів за прозорими тарифами

     ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» - компанія, яка здійснює купівлю і продаж електроенергії та постачання природного газу для споживачів з усієї України.

     Як постачальник універсальних послуг забезпечуємо електроенергією жителів Сумської області. Бізнес-клієнтам пропонуємо комплексне обслуговування. У нас ви можете придбати необхідні енергоресурси для свого офісу, компанії чи підприємства.

Наша мета

     Комфортне і зручне обслуговування споживачів – основний напрям діяльності ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"! Висококваліфіковані працівники компанії налагодили зрозумілий механізм співпраці, який дозволяє задовольнити потреби споживачів.

     Мета компанії в реалізації таких завдань:

     - стабільне забезпечення енергоресурсами;

     - постачання електроенергії та природного газу на вигідних умовах;

     - надання якісних і доступних послуг.

Наші цінності

     ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розробляємо персональні комерційні пропозиції, що максимально враховують ваші потреби. Зі споживачами будуємо взаємовигідні партнерські відносини, які базуються на таких принципах:

     - відкритість;

     - чесність;

     - доступність;

     - порядність;

     - надійність;

     - відповідальність.

Чому варто обрати нас?

     1. Компанія активно працює та динамічно розвивається в умовах нової моделі енергоринку. Діємо на відкритих, конкурентних засадах.

     2. Ми зібрали команду досвідчених фахівців у галузі енергетики, яка надає всебічну консультаційну підтримку і юридичний супровід. Розвинена мережа центрів обслуговування клієнтів забезпечує оперативне вирішення питань, пов’язаних із постачанням електроенергії та газу.

     3. Постійно працюємо над поліпшенням роботи клієнтських сервісів, адже ефективна комунікація зі споживачами у пріоритеті компанії.

     4. Гарантуємо вигідні умови співпраці, оптимальні ціни і якісне обслуговування. Постачаємо газ і електроенергію за економічно обґрунтованими тарифами, неухильно дотримуємося вимог чинного законодавства.

«ЕНЕРА СУМИ» – надійний партнер, який створює затишок у ваших оселях і сприяє успішному розвитку бізнесу

Запрошуємо до співпраці з ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»!


40004, м. Суми, вул. Реміснича, буд. 35


Установчі документи

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет