Юридичним споживачам

Вибір постачальника: лайфхаки вигідної співпраці в енергетичному секторі

Занадто низькі ціни, приховані штрафи і чорний піар проти конкурентів – типові маніпулятивні прийоми, якими користуються постачальники електроенергії в умовах конкурентного ринку. Компанії пропонують супер привабливі умови надання послуг, аби завоювати прихильність потенційних клієнтів. "ЕНЕРА СУМИ" радить укладати договір лише з надійними підприємствами, що гарантують прозоре формування тарифу на всіх сегментах ринку.

На що варто звернути увагу при виборі постачальника електроенергії?

Вирішили змінити постачальника – зберіть досьє на компанію! Обов’язково перевіряйте наявність дозвільних документів. Ліцензійний реєстр і постанови про видачу або анулювання дозволу на провадження господарської діяльності з постачання електроенергії доступні на офіційному веб-порталі НКРЕКП.

Поцікавтеся репутацією компанії, прискіпливо вивчіть умови комерційної пропозиції, можливі нюанси і ризики, досконало проаналізуйте обґрунтованість тарифу, дізнайтеся про рівень обслуговування споживачів.

Особливу увагу варто звернути на тариф, який вам пропонують! Не поспішайте укладати договір, що передбачає надання послуг за аномально низькою ціною. Бажання зекономити може призвести до додаткових витрат. Завжди можна ознайомитися з актуальними цінами на сайті ДП "Оператор ринку".

ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" гарантує безперебійне електропостачання та якісне обслуговування і готова до співпраці зі споживачами з будь-якого регіону України!

Бізнес-клієнти можуть отримувати енергоресурси на умовах стандартних комерційних пропозицій. Якщо не підходить жоден із 5 варіантів, наші фахівці підготують для вас індивідуальну КП.

Ми завжди на зв’язку зі своїми партнерами! Надаємо всебічну консультаційну підтримку і юридичний супровід. Вирішити питання, що стосуються електропостачання, допоможуть співробітники центрів обслуговування клієнтів. У нас відсутні штрафи за дострокове розірвання договору, а умови співпраці – зрозумілі та взаємовигідні.  

У цьогорічному рейтингу електропостачальників України ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" компанія посіла 2 місце за критерієм прозорості та ділової активності.

Обирайте надійність і прозорість – працюйте з "ЕНЕРА СУМИ"!

Особистий кабінет